Trainingstijden en locaties (TIJDELIJK NIEUW ROOSTER VANWEGE CORONA VIRUS)

ZIE HIER HET ROOSTER per 11 mei 2020

TRAININGSTIJDEN EN LOCATIES

(Ingangsdatum 11 mei 2020 t/m wij weer de zaal in kunnen)

 

MAANDAG

 

17:00 – 18:00 (Breukelen)

4 t/m 12 jaar  Broekdijk-oost 28 (vóór de Stinzenhal)

 

17:15 – 18:15 (Utrecht)

5 t/m 12 jaar  (Parkje Servaasbolwerk )

 

 

DINSDAG

 

15:45 – 16:45 (Leidsche Rijn)

13 jaar t/m 18 jaar (Terweide) Park tegenover de gymzaal Waterwin

 

16:45 – 17:45 (Leidsche Rijn)

5 t/m 12 jaar  (Terweide) Park tegenover de gymzaal Waterwin

 

18:00 – 19:00 (Utrecht)

5 t/m 12 jaar  In het park bij Sporthal Hoograven

 

19:00 – 20:00 (Utrecht)

13 jaar t/m 18 jaar In het park bij Sporthal Hoograven

 

 

WOENSDAG

 

14:30 – 15:25 (Maarssendorp)

5 t/m 12 jaar  Op het veldje voor Kinderboerderij Lingelaan

 

15:25 – 16:25 (Maarssendorp)

13 jaar t/m 18 jaar Op het veldje voor Kinderboerderij Lingelaan

 

17:45 – 18:45 (Utrecht)

5 t/m 9 jaar  (Oog in al) Op het veld vóór Gymzaal Franz Schuberstraat 2 johan de witteschool

 

18:45 – 19:45 (Utrecht)

10 t/m 12 jaar  (Oog in al) Op het veld vóór Gymzaal Franz Schuberstraat 2 johan de witteschool

 

19:45 – 20:45 (Utrecht)

13 jaar t/m 18 jaar  (Oog in al) Op het veld vóór Gymzaal Franz Schuberstraat 2 johan de witteschool

 

 

DONDERDAG

 

17:15 – 18:15 (Utrecht)

5 t/m 9 jaar (Parkje Servaasbolwerk )

 

18:15 – 19:15 (Utrecht)

10 t/m 12 jaar (Parkje Servaasbolwerk )

 

 

VRIJDAG

 

16:00 – 17:00 (Utrecht)

5 t/m 12 jaar  (Park Lepelenburg ter hoogte van de draaimolen)

 

17:00 – 18:00  (Utrecht)

13 jaar t/m 18 (Parkje Servaasbolwerk )

 

17:45 – 18:45 (Utrecht)

5 t/m 12 jaar  In het park bij Sporthal Hoograven

 

18:45 – 19:45 (Utrecht)

13 jaar t/m 18 jaar  In het park bij Sporthal Hoograven

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZATERDAG

 

09:30 – 10:25 (Utrecht)

5 t/m 7 jaar  (Oog in al) Gymzaal Franz Schuberstraat 2 johan de witteschool

 

 

10:30 – 11:30 (Utrecht)

8 t/m 12 jaar  (Oog in al) Op het veld vóór Gymzaal Franz Schuberstraat 2 johan de witteschool

 

 

11:30 – 12:30  (Utrecht)

13 t/m 18 jaar (Oog in al) Op het veld vóór Gymzaal Franz Schuberstraat 2 johan de witteschool

 

 

 

13:00 – 13:30 (Maarssenbroek)

2 t/m 4 jaar Peuter/Kleuter judo  Op het veld naast de gymzaal (naast ’t Schuurtje)

 

13:45 – 14:45 (Maarssenbroek)

5 t/m 8 jaar  Op het veld naast de gymzaal (naast ’t Schuurtje)

 

14:50 – 15:50 (Maarssenbroek)

9 t/m 12 jaar  Op het veld naast de gymzaal (naast ’t Schuurtje)

 

16:00 – 17:00 (Maarssenbroek)

13 jaar t/m 18 jaar Op het veld naast de gymzaal (naast ’t Schuurtje)

Maandag
16:00 - 17:00 4 jaar t/m 6 jaar Breukelen Broekdijk-oost 28 (Stinzenhal)
17:00 - 18:00 4 jaar en ouder Breukelen Broekdijk-oost 28 (Stinzenhal)
17:15 - 18:15 5 t/m 8 jaar Utrecht (Maliebaan) Gymzaal - Schoolplein 33 (de ingang vindt u bij een ijzeren hek)
18:15 - 19:15 9 jaar t/m 12 jaar Utrecht (Maliebaan) Gymzaal - Schoolplein 33 (de ingang vindt u bij een ijzeren hek)
Dinsdag
15:15 - 16:00 4 t/m 6 jaar Utrecht (Lombok) Cremerstraat 253, Utrecht
16:00 - 17:00 7 jaar en ouder Utrecht (Lombok) Cremerstraat 253, Utrecht
16:00 - 17:00 9 jaar en ouder Leidsche Rijn (Terweide) Musicallaan 104 Leidsche Rijn (Waterwin)
17:00 - 18:00 5 t/m 8 jaar Leidsche Rijn (Terweide) Musicallaan 104 Leidsche Rijn (Waterwin)
18:00 - 19:00 5 t/m 8 jaar Utrecht (Rivierenwijk) Gymzaal Lingestraat 2a
19:00 - 20:00 9 jaar en ouder Utrecht (Rivierenwijk) Gymzaal Lingestraat 2a
woensdag
14:30 - 15:25 5 t/m 8 jaar Maarssendorp Gymzaal - Huis ten Boschstraat 7
15:25 - 16:25 9 jaar en ouder Maarssendorp Gymzaal - Huis ten Boschstraat 7
17:45 - 18:45 5 t/m 10 jaar Utrecht (Oog in al) Gymzaal Franz Schuberstraat 2 johan de witteschool
18:45 - 19:45 11 t/m 13 jaar Utrecht (Oog in al) Gymzaal Franz Schuberstraat 2 johan de witteschool
19:45 - 20:45 14 jaar en ouder Utrecht (Oog in al) Gymzaal Franz Schuberstraat 2 johan de witteschool
Donderdag
17:15 - 18:15 5 t/m 8 jaar Utrecht (Maliebaan) Gymzaal - Schoolplein 33 (de ingang vindt u bij een ijzeren hek)
18:15 - 19:15 9 t/m 12 jaar Utrecht (Maliebaan) Gymzaal - Schoolplein 33 (de ingang vindt u bij een ijzeren hek)
Vrijdag
16:00 - 17:00 5 t/m 8 jaar Utrecht (Maliebaan) Gymzaal - Schoolplein 33 (de ingang vindt u bij een ijzeren hek)
17:00 - 18:00 9 jaar en ouder Utrecht (Maliebaan) Gymzaal - Schoolplein 33 (de ingang vindt u bij een ijzeren hek)
17:45 - 18:45 5 t/m 8 jaar Utrecht (Rivierenwijk) Gymzaal Lingestraat 2a
18:45 - 19:45 9 jaar en ouder Utrecht (Rivierenwijk) Gymzaal Lingestraat 2a
Zaterdag
09:30 - 10:25 5 t/m 7 jaar Utrecht (Oog in al) Gymzaal Franz Schuberstraat 2 johan de witteschool
10:30 - 11:30 8 t/m 10 jaar Utrecht (Oog in al) Gymzaal Franz Schuberstraat 2 johan de witteschool
11:30 - 12:30 11 t/m 14 jaar Utrecht (Oog in al) Gymzaal Franz Schuberstraat 2 johan de witteschool
13:00 - 13:30 2 t/m 4 jaar Peuter/Kleuter judo Maarssenbroek Gymzaal Zwanenkamp 1306 ( Naast ‘t schuurtje )
13:45 - 14:45 5 t/m 8 jaar Maarssenbroek Gymzaal Zwanenkamp 1306 ( Naast ‘t schuurtje )
14:50 - 15:50 9 t/m 12 jaar Maarssenbroek Gymzaal Zwanenkamp 1306 ( Naast ‘t schuurtje )
16:00 - 17:00 13 jaar en ouder Maarssenbroek Gymzaal Zwanenkamp 1306 ( Naast ‘t schuurtje )
// no rows found

Vakantie en Examen dagen

Een overzicht van alle vakantie dagen en wedstrijden kunt u vinden in de agenda.