Trainingstijden en locaties

Maandag
17:0018:00 4 jaar en ouder Breukelen Broekdijk-oost 28 (Stinzenhal)
17:1518:15 5 t/m 8 jaar Utrecht (Maliebaan) Gymzaal – Schoolstraat 33 (de ingang vindt u bij een ijzeren hek
18:1519:15 9 jaar t/m 12 jaar Utrecht (Maliebaan) Gymzaal – Schoolstraat 33 (de ingang vindt u bij een ijzeren hek)
Dinsdag
15:4516:45 9 jaar en ouder Leidsche Rijn (Terweide) Musicallaan 104 Leidsche Rijn (Waterwin)
16:4517:45 5 t/m 8 jaar Leidsche Rijn (Terweide) Musicallaan 104 Leidsche Rijn (Waterwin)
18:0019:00 5 t/m 8 jaar Utrecht (Rivierenwijk) Gymzaal Lingestraat 2a
19:0020:00 9 jaar en ouder Utrecht (Rivierenwijk) Gymzaal Lingestraat 2a
woensdag
14:3015:25 5 t/m 8 jaar Maarssendorp Gymzaal – Huis ten Boschstraat 7
15:2516:25 9 jaar en ouder Maarssendorp Gymzaal – Huis ten Boschstraat 7
17:4518:45 5 t/m 10 jaar Utrecht (Oog in al) Gymzaal Franz Schuberstraat 20 johan de witteschool
18:4519:45 11 t/m 13 jaar Utrecht (Oog in al) Gymzaal Franz Schuberstraat 20 johan de witteschool
19:4520:45 14 jaar en ouder Utrecht (Oog in al) Gymzaal Franz Schuberstraat 20 johan de witteschool
Donderdag
14:3015:30 7 t/m 10 jaar Utrecht (Rijnsweerd) Gymzaal Daltonschool – Jan Muschlaan 24
15:3016:15 4 t/m 6 jaar Utrecht (Rijnsweerd) Gymzaal Daltonschool – Jan Muschlaan 24
17:1518:15 5 t/m 8 jaar Utrecht (Maliebaan) Gymzaal – Schoolstraat 33 (de ingang vindt u bij een ijzeren hek)
18:1519:15 9 t/m 12 jaar Utrecht (Maliebaan) Gymzaal – Schoolstraat 33 (de ingang vindt u bij een ijzeren hek)
Vrijdag
16:0017:00 5 t/m 8 jaar Utrecht (Maliebaan) Gymzaal – Schoolstraat 33 (de ingang vindt u bij een ijzeren hek)
17:0018:00 9 jaar en ouder Utrecht (Maliebaan) Gymzaal – Schoolstraat 33 (de ingang vindt u bij een ijzeren hek)
17:4518:45 5 t/m 8 jaar Utrecht (Rivierenwijk) Gymzaal Lingestraat 2a
18:4519:45 9 jaar en ouder Utrecht (Rivierenwijk) Gymzaal Lingestraat 2a
Zaterdag
09:3010:25 5 t/m 7 jaar Utrecht (Oog in al) Gymzaal Franz Schuberstraat 20 johan de witteschool
10:3011:30 8 t/m 10 jaar Utrecht (Oog in al) Gymzaal Franz Schuberstraat 20 johan de witteschool
11:3012:30 11 t/m 14 jaar Utrecht (Oog in al) Gymzaal Franz Schuberstraat 20 johan de witteschool
13:0013:30 2 t/m 4 jaar Peuter/Kleuter judo Maarssenbroek Gymzaal Zwanenkamp 1306 ( Naast ‘t schuurtje )
13:4514:45 5 t/m 8 jaar Maarssenbroek Gymzaal Zwanenkamp 1306 ( Naast ‘t schuurtje )
14:5015:50 9 t/m 12 jaar Maarssenbroek Gymzaal Zwanenkamp 1306 ( Naast ‘t schuurtje )
16:0017:00 13 jaar en ouder Maarssenbroek Gymzaal Zwanenkamp 1306 ( Naast ‘t schuurtje )

Vakantie en Examen dagen

Een overzicht van alle vakantie dagen en wedstrijden kunt u vinden in de agenda.

Locaties en adressen

Wij bieden judolessen aan op verschillende locaties

Utrecht (Rijnsweerd)
Jan Muschlaan 24
Utrecht
Utrecht (Rivierenwijk)
Lingestraat 2a
Utrecht
Breukelen
Broekdijk-oost 28
Breukelen
Maarssenbroek
Zwanenkamp 1306
Maarssenbroek
Maarssendorp
Huis ten Boschstraat 7
Maarssen
Utrecht (Oog in al)
Franz Schubertstraat 20
Utrecht
Utrecht (Maliebaan)
Schoolstraat 33
Utrecht
Leidsche Rijn (Terweide)
Musicallaan 104
Utrecht

Utrecht (Rijnsweerd)

Partou Kinderopvang Jan Muschlaan 24, Jan Muschlaan, Utrecht, Nederland

Utrecht (Rivierenwijk)

Lingestraat 2A, Utrecht, Netherlands

Breukelen

Broekdijk Oost 28, Breukelen, Netherlands

Maarssenbroek

Zwanenkamp 1306, Maarssenbroek, Netherlands

Maarssendorp

Huis ten Boschstraat 7, Maarssen

Utrecht (Oog in al)

Gymzaal Franz Schubertstraat 20, Franz Schubertstraat, Utrecht, Netherlands

Utrecht (Maliebaan)

Schoolplein 33, 3581 PX Utrecht, Netherlands

Leidsche Rijn (Terweide)

Musicallaan 104, Utrecht, Netherlands